خطکش نانو

دانلود نرم افزار خط کش نانو

شرکت پانیذ کیمیا کاوشگر به شماره ثبت 1242 با مسئولیت محدود در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است و در حال حاضر در مرکز تحقیقات نانوفناوری سلماس مستقر میباشد. شرکت پانیذ کیمیا کاوشگر فعالیت خود را به صورت نهادینه و با بهره گیری از محققین جوان و نخبه و همچنین با همکاری اساتید محترم در حوزه علوم و فناوری نانو به طور رسمی آغاز کرده است.

این شرکت همچنین توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به عنوان نهاد ترویجی فناوری نانو به رسمیت شناخته شده است.

فعالیتهای شرکت به صورت کلی در زیر ذکر شده است:

زمینه فعالیت پژوهشی: شرکت پانیذ کیمیا کاوشگر با مجهز بودن به تجهیزات آزمایشگاهی تحقیقاتی، بستری مناسب را فراهم کرده تا پژوهشگران و دانشجویان محترم بتوانند با استفاده از امکانات آزمایشگاه در جهت تحقق ایده های پژوهشی بهره گیرند. علاوه بر این کادر علمی شرکت طرحهای تحقیقاتی در زمینه های مختلف تعریف کرده اند تا دانشجویان و دانش آموزان با تکیه بر علایق علمی و آگاهی کامل پروژه های تحقیقاتی را انتخاب نمایند.

فعالیت تولیدی: تبدیل علم به ثروت و تولید محصول و ورود به بازار از مهمترین اهداف شرکت به حساب می آید. از این رو شرکت به پژوهش در راستای محصولات صنعتی اهمیت به سزایی قائل بوده و آماده همکاری با مؤسسات، مراکز تحقیقاتی، دانشگاه ها، شرکتهای خصوصی و دولتی در زمینه پژوهشهای صنعتی می باشد. این شرکت در جهت به نتیجه رسیدن تحقیقات تمام تلاش خود را به کار می بندد.

 برگزاری دوره های آموزشی تئوری-عملی: یکی از مهمترین اهداف شرکت برگزاری کلاسهای آموزشی در دو بخش تئوری و عملی است. برگزاری سمینارها و کارگاه های تخصصی و نیز دوره های ترمی و کارگاهی که برای تقویت مهارتهای محققین، دانشجویان و دانش آموزان با اتکاء به سطح دانش و توانمندی و بهره مندی از تجربه مهندسین و متخصصین در نظر گرفته شده است.

 خدمات تخصصی و عمومی: شرکت با استفاده از نیروهای متخصص، آماده همکاری با دانشگاهها، مؤسسات و مراکز تحقیقاتی، (اساتید و دانشجویان) بوده و سفارشهای مختلف برای آنالیز و سنتز نانوساختارها  و سایر ترکیبات شیمیایی را می پذیرد.


تماس با ما:

Email: panika@tech-center.com

Telegram&phone: 09149784128

channel: https://t.me/panika1


ت

درباره سایت

شرکت پانیذ کیمیا کاوشگر با مسئولیت محدود. ارائه کننده خدمات فناوری نانو با تجهیزات پیشرفته.نهاد ترویجی فناوری نانو. آموزش فناوری نانو به دانش آموزان، دانشجویان و... . انجام پروژه های دانش بنیان

نظرسنجی

آیا از خدمات ما راضی هستید؟امکانات سایتبرای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید


logo-samandehi