تبلیغات
پانیذ کیمیا کاوشگر (پانیکا) - 22 تیرماه، ساعت 11 صبح: برگزاری مرحله دوم نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو

خطکش نانو

دانلود نرم افزار خط کش نانو

22 تیرماه، ساعت 11 صبح: برگزاری مرحله دوم نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو

المپیاد فناوری نانومرحله دوم نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو، ساعت 11 صبح روز 22 تیرماه در قالب یک آزمون تستی- تشریحی به‌صورت هم‌زمان در 7 شهر حوزه برگزار خواهد شد.

آزمون مرحله اول نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، اردیبهشت ماه سال جاری به‌صورت سراسری برگزار شد و 437 نفر از دانش‌آموزان، حائز حدنصاب لازم برای حضور در مرحلۀ دوم این المپیاد شدند.

 

مرحله دوم در قالب یک آزمون تستی - تشریحی (20 سوال تستی و 4 سوال تشریحی) به مدت دو ساعت برگزار خواهد شد و محورهای این آزمون مشتمل بر نانوفیزیک، نانوشیمی، نانوزیست‌فناوری و شبیه‌سازی است که محتوای سوالات در این چهار محور را مباحث مبانی نانو، روش‌های سنتز، روش‌های مشخصه‌یابی و کاربردهای فناوری نانو تشکیل می‌دهند.

 

استان‌های میزبان و شهرهای برگزاری آزمون مرحله دوم نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو و استان‌های میهمان را در جدول زیر قابل مشاهده است.

 

ردیفاستان میزبان- شهر محل برگزاریاستان‌های میهمان
1آذربایجان شرقی- تبریزاردبیل- آذربایجان غربی
2بوشهر- بوشهرخوزستان-کهگیلویه و بویراحمد- هرمزگان
3تهران- تهراناصفهان- البرز- چهارمحال و بختیاری- قزوین- قم- گیلان- مرکزی- یزد
4خراسان رضوی- مشهدخراسان جنوبی
5فارس- شیرازکرمان
6کردستان- سنندجایلام- زنجان- کرمانشاه- لرستان - همدان
7مازندران- بابلگلستان- سمنان

 

از سوی باشگاه نانو با برگزیدگان برای انجام هماهنگی و حضور در آزمون، تماس گرفته شده است؛ دانش‌آموزانی که تاکنون برای حضور در آزمون، اعلام آمادگی نکرده‌اند یا تمایل دارند در شهر دیگری غیر از شهری که باشگاه تعیین کرده است، در آزمون شرکت کنند، می‌توانند تا شانزدهم تیرماه سال جاری، ایمیلی با عنوان «حضور در مرحله دوم المپیاد» به نشانی olympiad@nanoclub.ir ارسال کنند. ذکر نام و نام خانوادگی، کد ملی و شهر محل حوزه در متن ایمیل الزامی است.

 

آدرس دقیق محل برگزاری آزمون در شهر حوزه‌های عنوان شده در جدول بالا، شانزدهم تیرماه روی سایت باشگاه نانو قرار خواهد گرفت.

 

همراه داشتن کارت شناسایی برای داوطلبین الزامی است. کارت ورود به جلسه، در محل آزمون توزیع خواهد شد. حضور داوطلبان، سی دقیقه قبل از شروع آزمون در محل حوزه الزامی است.

 

فهرست اسامی افراد مجاز به شرکت در آزمون مرحله دوم را از اینجا مشاهده کنید. دانش‌آموزانی که موفق به کسب حداقل سی درصد نمره آزمون مرحله اول شده‌اند، مجاز به شرکت در مرحله دوم هستند. گفتنی است، 5درصد این نمره را میانگین نمرات آزمون‌های آزمایشی تشکیل داده است.

 

مهمترین منابع پیشنهادی باشگاه نانو به منظور کسب آمادگی حضور در این آزمون، کتاب‌های مجموعه مقالات سایت باشگاه نانو، علوم و فناوری نانو (جلدهای 1 و 2)، آزمایش‌ها و فعالیت‌های نانو، ده به توان منفی نه و همچنین نمونه سوالات المپیاد نانو با پاسخ تشریحی است.

 

لازم به ذکر است، باشگاه نانو درخصوص اسکان و رفت و آمد داوطلبان، مسئولیتی برعهده ندارد.

 

مرحله سوم این المپیاد با حضور افرادی که موفق به کسب حدنصاب لازم از مرحله دوم شوند، به صورت یک اردوی علمی، آموزشی و رقابتی در دهه اول شهریور ماه 1397 برگزار خواهد شد.

یکشنبه 10 تیر 1397 ساعت 08:23 ب.ظ

نظرات

درباره سایت

شرکت پانیذ کیمیا کاوشگر با مسئولیت محدود. ارائه کننده خدمات فناوری نانو با تجهیزات پیشرفته.نهاد ترویجی فناوری نانو. آموزش فناوری نانو به دانش آموزان، دانشجویان و... . انجام پروژه های دانش بنیان

نظرسنجی

آیا از خدمات ما راضی هستید؟امکانات سایتبرای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید


logo-samandehi