تبلیغات
پانیذ کیمیا کاوشگر (پانیکا) - معرفی کانون برگزیدگان باشگاه دانش آموزی فناوری نانو

خطکش نانو

دانلود نرم افزار خط کش نانو

معرفی کانون برگزیدگان باشگاه دانش آموزی فناوری نانو

کانون برگزیدگان باشگاه نانو با هدف ارتباط و هدایت مستمر برگزیدگان باشگاه نانو، حفظ هسته نخبگی با تنوع رشته ها و تخصص ها و هدایت اعضا جهت محقق و یا فناور شدن آنها و با شعار”بر بلندای دانش و فن، می شود سرآمد ایرانی” در سال 1394 شکل گرفته است...


تمامی فعالیت های این کانون توسط اعضای آن شکل میگیرد و کمک های معنوی و مادی آن از طرف ستاد نانو و باشگاه نانو تامین میشود. 

کانون برگزیدگان از پنج کارگروه سیاست گزاری، ارتباطات، آموزش، حمایت و منابع انسانی شکل گرفته است که طبق سند کانون فعالیت های مجزایی را با هماهنگی با هم انجام میدهند.

  

همچنین کمیته های علمی مختلفی مانند تقلیدزیستی، آب و فاضلاب، نساجی و انرژی توسط اعضای کانون و با مدیریت اساتید راهنما مجرب مشغول به فعالیت هستند.

  

اعضای کانون برگزیدگان از طریق المپیاد نانو و همینطور جشنواره نانو (۵ طرح برگزیده) به کانون وارد می شوند. این افراد در رشته های مختلفی تحصیل میکنند و تخصص های گوناگونی دارند. تاکنون این افراد در مسابقات ملی و بین المللی مختلف خوش درخشیده اند و در فعالیت های مختلف باشگاه نانو و ستاد نانو همواره شرکت داشته و موثر بوده اند.

  

از جمله فعالیت های انجام گرفته توسط کانون برگزیدگان تا کنون میتوان به برگزاری کارگاه های آموزشی در آزمایشگاه های توانا در بیشتر استان های کشور، راه اندازی سامانه مدرسان، حضور موفق در نانواستارتاپ و مسابقه ملی نانو، برگزاری دوره تابستانه، همکاری در برگزاری دوره عملی المپیاد نانو و برگزاری کارگاه جهادی صبح رویش اشاره کرد.

  

برای مشاهده فعالیت های انجام گرفته در این کانون میتوانید به سایت کانون برگزیدگان مراجعه کنید.

دوشنبه 29 مرداد 1397 ساعت 07:05 ب.ظ

نظرات

درباره سایت

شرکت پانیذ کیمیا کاوشگر با مسئولیت محدود. ارائه کننده خدمات فناوری نانو با تجهیزات پیشرفته.نهاد ترویجی فناوری نانو. آموزش فناوری نانو به دانش آموزان، دانشجویان و... . انجام پروژه های دانش بنیان

نظرسنجی

آیا از خدمات ما راضی هستید؟امکانات سایتبرای نمایش تصاویر گالری کلیک کنید


logo-samandehi